
НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Бібік. Частина 1
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170989048
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Бібік. Частина 1
Підручник створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Частина 1 підручника інтегрує такі освітні галузі: громадянська та історична, соціальна та здоров’язбережувальна, природнича.
Підручник містить обов’язковий навчальний матеріал та численні ілюстрації, що посилюють емоційний вплив, підвищують рівень доступності матеріалу, допомагають заохочувати учнів до творчої діяльності, пов’язують навчання із реальним життям.
Навчальний матеріал поданий у цікавій та доступній формі з урахуванням вікових особливостей учнів і спрямований на формування їх життєвих, соціальних, громадянських компетентностей, розвиток навичок взаємодії в родині, колективі, суспільстві.
До підручника запропоновано інтернет-підтримку: електронну версію підручника для безкоштовного завантаження, методичну онлайн-підтримку у формі авторських вебінарів.
Підручник призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, вчителів початкових клас.
НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Бібік. Частина 1 видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170989048 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2024 |
| Количество страниц | 120 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бібік Н.М., Бондарчук Г.П |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Бібік. Частина 1Підручник створений за Типовою освітньою програмою, розробленою |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 165х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 350 ₴


