
НУШ. Математика. Підручник 2 клас Скворцова
550 ₴
- В наличии
- Код: 123-Т470232У
- +380 (66) 292-54-64
Підручник "НУШ. Математика. Підручник 2 клас Скворцова" створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник містить елементарні теоретичні відомості; візуальні опори у вигляді пам’яток, схем, зразків міркувань; системи завдань на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Авторська методична система, реалізована в підручнику, спрямована на формування в учнів навичок лічби та арифметичних обчислень, уміння працювати з математичними задачами, завданнями геометричного та логічного характеру.
До підручника запропоновано інтернет-підтримку на сайті interactive.ranok.com.ua: онлайн-тестування, електронну версію підручника для безкоштовного завантаження, методичну підтримку у формі авторських вебінарів.
Підручник призначений для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ. Математика. Підручник 2 клас Скворцова видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 123-Т470232У |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Скворцова С.О., Онопрієнко О.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Підручник "НУШ. Математика. Підручник 2 клас Скворцова" створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівн |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 550 ₴


