
НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 2
400 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-983-010-4
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 2
Підручник «Я досліджую світ. 2 клас» створено відповідно до Типової освітньої програми початкової освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна.
Підручник укладено у двох частинах (до двох семестрів), у кожній із яких запропоновано матеріал до інтеграції наступних освітніх галузей: природнича; мовно-літературна; математична; технологічна; громадянська та історична; соціальна та здоров’язбережувальна.
Теми підручника структуровано за програмовими темами, які інтегруються із вищезазначеними освітніми галузями.
Підручник допоможе учням у головному — навчитися творчо і нестандартно мислити, а також сподіваємося, що він стане надійним помічником і опорою для сучасних учителів початкової школи.
НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 2 видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-010-4 |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вашуленко М. С |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Я досліджую світ. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 2Підручник «Я досліджую світ. 2 клас» створено відповідно до |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 165х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 400 ₴


