
НУШ. Українська мова та читання. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 1
400 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-983-012-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Українська мова та читання. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 1
Підручник забезпечує якісно новий рівень володіння державною мовою.
Логічно продовжено систему роботи, розпочатої в 1 класі. Підручник сприяє удосконаленню навичок аудіювання, говоріння, читання й письма українською мовою.
Ігрова форма завдань підвищує мотивацію учнів.
Для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ. Українська мова та читання. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 1 видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-983-012-8 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вашуленко М. С |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Українська мова та читання. Підручник 2 клас Вашуленка. Частина 1Підручник забезпечує якісно новий рівень володіння |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴


