
НУШ Підручник Богдан Мистецтво 1 клас інтегрований курс Кондратова
400 ₴
- В наличии
- Код: 9789661050043
- +380 (66) 292-54-64
"Мистецтво" підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Кондратова Людмила Григорівна.
Змістове наповнення підручника реалізує мистецьку освітню галузь Державного стандарту початкової освіти, відповідає Типовій освітній програмі з курсу «Мистецтво».
Успішне навчання за підручником забезпечать:
• чітка структуризація навчального матеріалу та апарат орієнтування;
• ретельно продумана система запитань і завдань, ігровий матеріал;
• гармонійне поєднання різноманітних видів діяльності й видів мистецтв (музики, живопису, хореографії, поезії тощо);
• спонукання до естетичного перетворення дійсності, імпровізації;
• кращі зразки української та світової культури;
• завдання для опанування елементарних практичних умінь і навичок, розвитку творчих здібностей;
• достатня кількість ілюстративного матеріалу;
• наявність електронного додатку.
НУШ Підручник Богдан Мистецтво 1 клас інтегрований курс Кондратова видавництва Богдан можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Богдан |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-10-5004 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кондратова Людмила Григорівна |
| Видавництво | Богдан |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | "Мистецтво" підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Кондратова Людмила Григорівна |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Підручник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 170x240 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 400 ₴


