
Довідник учня Основа 1-4 класи Українська мова та читання. Математика. Я досліджую світ
250 ₴
- В наличии
- Код: 9786170042231
- +380 (66) 292-54-64
Довідник учня Нової української школи. 1- 4 класи.
Довідник містить основні відомості з курсу початкової школи («Українська мова та читання», «Математика», «Я досліджую світ»), дібрані відповідно до положень Концепції «Нова українська школа», вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та чинних Типових програм. Текст видання відповідає нормам нової редакції Українського правопису (2019).
Довідкові матеріали, подані у формі запитань та відповідей, спрямовані на узагальнення, систематизацію, та розширення знань учнів 1—4-х класів, формування в них навичок самостійної роботи із довідковою літературою.
Для учнів 1—4-х класів, учителів початкової школи, батьків здобувачів початкової освіти.
Переваги посібника:
-
Стислість та зрозумілість: Весь матеріал подано у формі зручних таблиць, схем та алгоритмів.
-
Відповідність НУШ: Зміст повністю відповідає чинним навчальним програмам для початкових класів.
-
Швидка допомога при ДЗ: Дитина зможе самостійно знайти забуте правило або формулу без допомоги інтернету.
-
Підготовка до ДПА: Чудова база для повторення матеріалу перед підсумковими контрольними роботами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Справочник |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 240 |
| Год издания | 2024 |
| ISBN | 9786170042231 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | довідник |
| Возраст | 1-4 клас |
| Серия | Бібліотечка школяра |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 170x240 мм |
| Видавництво | Основа |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Довідник учня Нової української школи. 1- 4 класи. КДН011. Володарська М. О.Довідкові матеріали, подані у формі запитань |
| Язык | українська |
| Серія | Бібліотечка школяра |
- Цена: 250 ₴










