
НУШ. Я досліджую світ 4 клас: робочий зошит до підручника Грущинської (2 частина)
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-991-129-2
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "НУШ. Я досліджую світ 4 клас: робочий зошит до підручника Грущинської (2 частина)" складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено зз підручником «Я досліджую світ» для 4 класу (Ірини Грущинської, Зої Хитрої). Посібник складається з двох частин і містить завдання пізнавального, практичного, комунікативного та пошукового характеру, що активують творчі здібності учнів. Зошит має спеціальні позначки, що полегшують орієнтування на сторінках.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України.
Для учнів другого класу закладів загальної середньої освіти, вчителів і батьків.
НУШ. Я досліджую світ 4 клас: робочий зошит до підручника Грущинської (2 частина) видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-991-128-2 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Грущинська І.В., Хитра З.М |
| Видавництво | Оріон |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Я досліджую світ 4 клас: робочий зошит до підручника Грущинської (2 частина)" складено відповідно до Тип |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


