
Тренажер з математики: Десяткові дроби 4 клас
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177660711
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Як навчитись розрізняти десяткові й звичайні дроби, обчислювати та порівнювати їх на числовій прямій? Все це діти будуть виконувати автоматично, якщо запропонувати їм цікаві вправи тренажера «Десяткові дроби».
Завдання тренажера допоможуть дитині зробити важливий крок до практичного застосування отриманих знань. Робота з тренажером — цікава розумова гімнастика для подальшого розвитку математичного мислення.
Чому варто використовувати Тренажер з математики: Десяткові дроби 4 клас?
Тренажер допоможе дитині довести математичні навички до автоматизму. Його можна використовувати для роботи як на уроках, так і вдома. Завдання тренажера відповідають чинній програмі Нової української школи.
Тренажер з математики: Десяткові дроби 4 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660711 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ена О.I |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Як навчитись розрізняти десяткові й звичайні дроби, обчислювати та порівнювати їх на числовій прямій? Все це діти будуть |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


