
НУШ Тренажер комплексний АССА Математика 4 клас Лариса Шевчук
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177670550
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Тренажер комплексний. Математика 4 клас Лариса Шевчук.
Відповідає концепції Нової української школи
Ефективний тренажер для вивчення математики!
Останній рік початкової школи — рік підготовки до ДПА.
З цим зошитом учні зможуть надолужити й відпрацювати все, що пропустили, забули або не зрозуміли:
- усний та письмовий рахунок;
- розряди числа;
- дроби та дії з ними;
- обчислення виразів;
- розв'язування рівнянь та задач усіх типів.
Усе викладено в логічному порядку, відповідно до програми Нової української школи та до сучасної випробованої методики, що сприяє поглибленню розуміння й прискоренню засвоєння матеріалу.
Посібник можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
НУШ Тренажер комплексний АССА Математика 4 клас Лариса Шевчук видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670550 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лариса Шевчук |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Тренажер комплексний. Математика 4 клас Лариса Шевчук.Відповідає концепції Нової української школиЕфективний тренаже |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


