
НУШ Домашній Тренажер з англійської мови 4 клас Весна Мясоєдова
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-681-7
- +380 (66) 292-54-64
Домашній Тренажер з англійської мови 4 клас. НУШ
Видання складено відповідно до Програми Нової української школи з англійської мови.
Посібник з новаторським підходом до перевірки знань та самоперевірки учнів — стане у нагоді на початку уроку для перевірки раніше вивченої теми, або в кінці уроку — для перевірки рівня засвоєння нової теми. У посібнику представлено 16 тем. Завдання до тем підібрано відповідно до програми. Новаторський метод перевірки та самоперевірки знань пояснено перед завданнями у правилах користування тренажером. Після тем є підказки-правила, перечитавши які, можна заповнити прогалини у знаннях і перевірити свої знання ще раз.
Тренажер- це: завдання з основних тем; оперативність у перевірці; самооцінка виконання; підказки до аналізу робіт.
НУШ Домашній Тренажер з англійської мови 4 клас Весна Мясоєдова видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-681-7 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Мясоєдова С. В |
| Возраст | 4 класс |
| Краткое описание | Домашній Тренажер з англійської мови 4 клас. НУШВидання складено відповідно до Програми Нової української школи з англі |
| Серия | тренажер |
| Тип | Пособие для ученика |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 125х200 мм |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 30 ₴


