
НУШ Я відмінник УЛА Контрольне списування 4 клас
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848663
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я відмінник! Контрольне списування. 4 клас.
Зошит розроблено відповідно до вимог програм НУШ. Він допоможе учням 4 класу підготуватися до перевірок знань з української мови – списування, диктантів, контрольних робіт, закріпити й удосконалити графічні навички та збільшити швидкість письма, розширити мовленнєвий запас і запам’ятати написання словникових слів.
Видання розраховано на молодших школярів, їхніх батьків і вчителів. Призначено для використання на уроках та вдома.
НУШ Я відмінник УЛА Контрольне списування 4 клас видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848663 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Учебник |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Я відмінник! Контрольне списування. 4 клас.Зошит розроблено відповідно до вимог програм НУШ. Він допоможе учням 4 класу |
| Серия | Я відмінник |
| Тип | контроль знань |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


