
НУШ Математичний тренажер Освіта 4 клас Бевз
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-656-843-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Математичний тренажер 4 клас Бевз В. Г.
Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби, 1 кл." та "Математичний тренажер, 2-4 кл." укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів ЗНЗ. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів (20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах) дає змогу поглибити знання учнів, закріпити практичні уміння та навички, виконуючи завдання різних типів, допоможе оптимізувати та урізноманітнити роботу учнів на уроці.
- Призначені для учнів, вчителів та батьків.
НУШ Математичний тренажер Освіта 4 клас Бевз видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-843-8 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бевз В. Г |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Математичний тренажер 4 клас Бевз В. Г.Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби, 1 кл." та "Математичний тре |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 130х200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


