
НУШ Тренажер Освіта Українська мова 4 клас Айзацька
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786176566984
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Тренажер Українська мова 4 клас Айзацька Н.І.
Навчальні посібники «Тренажер з української мови. 2-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Тренажери містять по 24 практичні роботи, розраховані на два варіанти. Кількість завдань варіюється від двох до чотирьох — залежно від теми, складності її опанування учнями та обсягу навчального матеріалу для закріплення.
Систематизований матеріал з курсу української мови надасть вчителеві можливість поглибити знання учнів, закріпити їхні практичні уміння та навички під час опрацювання вправ різних типів.
НУШ Тренажер Освіта Українська мова 4 клас Айзацька видавництва Освіта-Центр можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Освіта |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-656-698-4 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Айзацька Н.І |
| Видавництво | Освіта-Центр |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Тренажер Українська мова 4 клас Айзацька Н.І.Навчальні посібники «Тренажер з української мови. 2-4 кл.» укладено від |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


