
НУШ. Швидкочитаночка. Посібник з читання для 4 класу
135 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-945-321-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Швидкочитаночка" посібник з читання для 4 класу за програмою НУШ призначений для вдосконалення в четвертокласників навички швидкого і свідомого читання.
Доступні тексти і завдання, подані в послідовності до складнішого, спрямовані на нарощування темпу читання, розширення площі зорового сприймання, розвиток артикуляції, мислення, уваги, формування читацької компетентності. Завдання після текстів закладають підвалини для розвитку критичного мислення та функціональної грамотності.
НУШ. Швидкочитаночка. Посібник з читання для 4 класу видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-945-321-1 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Антонова Л.А |
| Видавництво | Литера |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | "Швидкочитаночка" посібник з читання для 4 класу за програмою НУШ призначений для вдосконалення в четвертокласників нави |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | А4 (210х300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴


