
НУШ Атлас Ранок Я досліджую світ 4 клас Карти Завдання Презентації
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170970008
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Атлас Ранок Я досліджую світ 4 клас Карти Завдання Презентації.
Атлас створений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко та Р.Б. Шияна до інтегрованого курсу «Я досліджую світ» 4 клас.
Повнокольорове видання містить карти, схеми, діаграми, а також контурні карти для наочності.
Сторінки атласу демонструють природу материків та океанів, їх різноманітність.
Посібник стане у пригоді як для сучасних здобувачів освіти, так і для вчителів.
НУШ Атлас Ранок Я досліджую світ 4 клас Карти Завдання Презентації видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170970008 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Назаренко А. А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Атлас Ранок Я досліджую світ 4 клас Карти Завдання Презентації.Атлас створений відповідно до Типової освітньої прогр |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


