
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Гільберг Тарнавська
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170972538
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Дидакта Робочий зошит. Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Гільберг Тарнавська.
Робочий зошит відповідає новому Державному стандарту початкової освіти і основним вимогам Нової Української школи. Посібник забезпечує формування в молодших школярів ключових, предметних і міжпредметних компетентностей, які позначаються через уміння вчитися, критично мислити, здатність логічно міркувати, готовність розв’язувати проблеми із застосовуванням досвіду навчальної діяльності, уміння працювати в команді тощо; передбачають оволодіння прийомами пошукової діяльності, розвиток дослідницьких умінь дітей.
Завдання зошита дають можливість використовувати інтерактивні форми і методи навчання — дослідницькі, інформаційні, моделювання, ситуативні вправи тощо.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Гільберг Тарнавська видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170972538 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тагліна О.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит. Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Гільберг Тарнавська.Робочий зошит відповідає |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 163х211 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 90 ₴


