
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Математика до підручника Листопад
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170972590
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Робочий зошит. Математика до підручника Листопад.
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас».
У посібнику представлена система завдань для удосконалення обчислювальних навичок й умінь здобувачів освіти розв’язувати основні види програмових задач.
За допомогою QR-кода можна швидко перейти до додаткового матеріалу у вигляді інтерактивних тестів.
- Призначений для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Математика до підручника Листопад видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2021 |
| Вид переплета | Мягкий |
| ISBN | 9786170972590 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Количество страниц | 80 |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко К.М. Щербак Г.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит. Математика до підручника Листопад.Посібник створено відповідно до Державного стандарту почат |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 164х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


