
НУШ Дидакта Зошит-альбом Ранок Мистецтво 4 клас до підручника Масол
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170971227
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Зошит-альбом. Мистецтво 4 клас до підручника Л. Масол, О. Гайдамаки, О. Колотило.
Зошит – альбом до підручника Людмили Масол, Олени Гайдамаки, Оксани Колотило є складовою навчально – методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 4 клас» Він містить різнорівневі завдання, вправи, які спрямовані на розвиток творчого потенціалу четверокласників, самостійного критичного мислення, ціннісних орієнтацій, формування спектра життєвих компететностей, адекватних соціокультурним реаліям. Призначений для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи.
НУШ Дидакта Зошит-альбом Ранок Мистецтво 4 клас до підручника Масол видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170971227 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. О. Воронкевич |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Зошит-альбом. Мистецтво 4 клас до підручника Л. Масол, О. Гайдамаки, О. Колотило.Зошит – альбом до підручник |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


