
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Українська мова та читання 4 клас Часть 1 до підручника Вашуленка
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170971647
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Дидакта Робочий зошит. Українська мова та читання 4 клас Частина 1 до підручника М. Вашуленка.
Посібник створено відповідно до державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 4 клас» .
Матеріал посібників спрямований на вдосконалення та закріплення знань і вмінь здобувачів освіти.
Зошити містять різнорівневі завдання, вправи для роботи в парі, мовні ігри, загадки тощо. Завдання рубрики «Перевір свої досягнення!» після кожного розділу зошита сприяють повторенню, систематизації та контролю навчальних досягнень здобувачів освіти. На обкладинках та технічних сторінках посібників розміщені QR- коди, за допомогою яких можна швидко прейти до додаткового матеріалу у вигляді інтерактивних тестів.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Українська мова та читання 4 клас Часть 1 до підручника Вашуленка видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170971647 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Н. О. Воскресенська |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит. Українська мова та читання 4 клас Частина 1 до підручника М. Вашуленка.Посібник створено відп |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


