
НУШ Робочий зошит Ранок Інформатика 4 клас до підручника Морзе
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170973931
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Інформатика 4 клас до підручника Морзе Н. В., Барни О. В.
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та з урахуванням концепції підручника «Інформатика» для 4 класу закладів загальної середньої освіти (автори Наталія Морзе, Ольга Барни).
Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення вивченого матеріалу, розвиток алгоритмічного й логічного мислення, творчих здібностей.
НУШ Робочий зошит Ранок Інформатика 4 клас до підручника Морзе видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170973931 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Корниенко М.М. Браславская О.О. Белова Л.П |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Інформатика 4 клас до підручника Морзе Н. В., Барни О. В.Посібник складено відповідно до Типової осві |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 164х209 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


