
НУШ Атлас Контурні карти Ранок Я досліджую світ 4 клас Бібік Бондарчук
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170974907
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Атлас Контурні карти Я досліджую світ 4 клас Бібік Бондарчук. Ранок.
Посібник містить: географічні карти, передбачені програмою контурні карти для практичної роботи схеми для унаочнення природних явищ завдання для самоконтролю скарбничку цікавого зі світу живої та неживої природи.
Контурні карти 16 сторінок + ДОДАТОК "ПЕРЕВІР СЕБЕ"
НУШ Атлас Контурні карти Ранок Я досліджую світ 4 клас Бібік Бондарчук видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170974907 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Контурная карта / атлас |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бібік Н. Бондарчук Г.П. Павлова Т.С |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Атлас Контурні карти Я досліджую світ 4 клас Бібік Бондарчук. Ранок.Посібник містить: географічні карти, передбачені |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 204х289 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


