
НУШ Дидакта Експрес-перевірка Ранок Математика 4 клас Відривні картки до підручника Листопад
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170973085
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Дидакта Експрес-перевірка Математика 4 клас Відривні картки до підручника Н. Листопад. Ранок.
Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу. Завдання дібрані таким чином, аби на їхнє виконання учні витрачали не більше 7–10 хвилин. Четвертокласники мають можливість здійснити самооцінку, зафарбувавши в зелений колір кружечки номерів правильно виконаних завдань. Для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти.
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Математика» (Наталії Листопад).
НУШ Дидакта Експрес-перевірка Ранок Математика 4 клас Відривні картки до підручника Листопад видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170973085 |
| Вес | 60 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 11 см |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Муренец А.Г |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Експрес-перевірка Математика 4 клас Відривні картки до підручника Н. Листопад. Ранок.Відривні картки признач |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | відривні картки |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 105х160 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


