
НУШ Щоденник спостережень Ранок Я досліджую світ 4 клас до підручника Бібік Бондарчук
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170975270
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Щоденник спостережень Я досліджую світ 4 клас до підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та підручника «Я досліджую світ» для 4 класу закладів загальної середньої освіти (автори Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук). Щоденник спостережень є складником навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ» на взаємодоповнювальній основі.
Посібник містить:
- проєкти та завдання дослідницького змісту, що передбачають пошук взаємозв’язків між явищами природи;
- шаблони для позначення результатів спостережень за змінами в природі та житті людей в різні пори року;
- вправи на прогнозування змін і залежностей в довкіллі, їх зображення за допомогою моделей і схем;
- контекстні ситуації на виявлення життєвого досвіду учнів і його відображення в узагальнюючих таблицях.
Призначено для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів.
НУШ Щоденник спостережень Ранок Я досліджую світ 4 клас до підручника Бібік Бондарчук видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170975270 |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бібік Н. М., Бондарчук Г. П |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Щоденник спостережень Я досліджую світ 4 клас до підручника Н. Бібік, Г. БондарчукПосібник складено відповідно до Т |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


