
НУШ Навчальний зошит Ранок Математика 4 клас Частина 4 Скворцова Онопрієнко
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170973047
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Навчальний зошит Математика 4 клас Частина 3 Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.
Посібник складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і є складовою навчально-методичного комплексу з математики для 4 класу авторів Світлани Скворцової, Оксани Онопрієнко.
До комплексу входять: навчальний зошит у 4 частинах із додатком «Працюю самостійно» для самостійної роботи учнів, тематичні роботи для моніторингу навчальних досягнень, математичні матеріали для організації навчальних досліджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170973047 |
| Вес | 100 г |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 4 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Скворцова С.О. Онопрієнко О.В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | НУШ Навчальний зошит Математика 4 клас Частина 3 Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.Посібник складений відповідно до Типової |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴









