
Математика 4 клас. Зошит практичних завдань
31 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845556
- +380 (66) 292-54-64
Пропонуємо вашій увазі серію "ТРЕНУВАЛОЧКА", яка містить безліч практичних завдань для напрацювання необхідних навичок з математики, англійської та української мов у молодших школярів!
Лінійка з математики допоможе учням розвинути й удосконалити навички письмового додавання та віднімання, множення та ділення, роботи з іменованими числами, розв’язування задач різного типу. Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці кожного зошита.
Посібник "Математика 4 клас. Зошит практичних завдань" допоможе учням 4 класу розвинути й удосконалити навички письмового додавання та віднімання, множення та ділення багатоцифрових чисел у межах 1 000 000 у стовпчик, роботи з іменованими числами, розв’язування складених задач із буквеними даними. Перевірити правильність рішення допоможуть ключі, що знаходяться в кінці зошита. Матеріал відповідає освітній програмі з математики для 1–4 класів.
Математика 4 клас. Зошит практичних завдань видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845556 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Практикум |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Клімішена О. А., Даніліна І. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Пропонуємо вашій увазі серію "ТРЕНУВАЛОЧКА", яка містить безліч практичних завдань для напрацювання необхідних навичок з |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
- Цена: 31 ₴


