
НУШ. Робота над словниковими словами в 4 класі Весна
75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-686-684-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник «Робота над словниковими словами в 4 класі» складено згідно з Програмами Нової української школи, затвердженими наказом № 268 від 21.03.2018 р. (Типові освітні програми під керiвництвом О. Я. Савченко та Р. Б. Шияна). Видання пропонує алгоритм роботи над словниковими словами, який стане в нагоді вчителю при підготовці до уроку з української мови.
Посібник містить вправи спрямовані на вдосконалення каліграфічних і орфографічних навичок, розвиток творчої уваги, логічного та креативного мислення (складання «асоціативного куща» до словникового слова, тлумачення слова, відгадування загадки, підбір синонімів, прислів’їв, фразеологізмів тощо).
Для учнів і вчителів початкових класів.
НУШ. Робота над словниковими словами в 4 класі Весна видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-684-8 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Мещерякова К.С |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Посібник «Робота над словниковими словами в 4 класі» складено згідно з Програмами Нової української школи, затвердженими |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посібник для вчителя та учня |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


