
НУШ Позакласне читання Богдан Хрестоматія художніх творів із завданнями до тем та щоденником читача 4 клас
170 ₴
- В наличии
- Код: 9789661075985
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Позакласне читання: хрестоматія художніх творів із завданнями до тем та щоденником читача. 4 клас. НУШ
Зміст посібника відповідає Державному стандарту початкової освіти та Типовим освітнім програмам. Запропоновано вірші та оповідання українських письменникiв про нашу Батьківщину, її природу та людей; казки вітчизняних і зарубіжних авторів, казки народів світу; кращі зразки дитячого фольклору. До кожної теми дібрані цікаві та творчі завдання для кращого розуміння прочитаного.
- Посібник допоможе вчителю дібрати матерiал до урокiв позакласного читання в 4 класі.
НУШ Позакласне читання Богдан Хрестоматія художніх творів із завданнями до тем та щоденником читача 4 клас видавництва Богдан можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Богдан |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-10-7598- |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 264 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Будна Наталя Олександрівна |
| Видавництво | Богдан |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Позакласне читання: хрестоматія художніх творів із завданнями до тем та щоденником читача. 4 клас. НУШЗміст посібника ві |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Хрестоматія |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴


