
Зошит майбутнього п'ятикласника Пiдручники i посiбники Літо-літечко
105 ₴
- В наличии
- Код: 978966074026
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У зошиті "Літо-літечко. Зошит майбутнього п'ятикласника" запропоновано навчальні та розвивальні завдання, які допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно провести літні канікули. Зошит запрошує школярів продовжити захопливу мандрівку у світ знань. Кілька хвилин щоденного виконання завдань забезпечать повторення вивченого матеріалу та якісну підготовку до навчання у п'ятому класі.
Для майбутніх п'ятикласників, батьків, учителів.
Зошит майбутнього п'ятикласника Пiдручники i посiбники Літо-літечко видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978966074026 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шумська О., Вознюк Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | У зошиті "Літо-літечко. Зошит майбутнього п'ятикласника" запропоновано навчальні та розвивальні завдання, які допоможуть |
| Серия | Веселі канікули |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴


