
НУШ Супертренажер 4 клас Торсінг Вправи з української мови
32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398420
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ Супертренажер 4 клас Торсінг Вправи з української мови" містить завдання за програмою Нової української школи для четвертого класа.
Мета цього тренувального зошита - навчити школяра писати без помилок, правильно. Завдання розміщені з поступовим ускладненням. Тренування слід проводити без перевантажень. Після виконання всіх вправ, можна оцінити свої досягнення.
Для учнів 4 класу, вчителів початкової школи і батьків.
НУШ Супертренажер 4 клас Торсінг Вправи з української мови видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398420 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко К. Н., Щербак К М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ Супертренажер 4 клас Торсінг Вправи з української мови" містить завдання за програмою Нової української шк |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴


