
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Англійська мова 4 клас до підручника Пухти
135 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739123
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Англійська мова 4 клас (до підручника Г. Пухти).
Зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ і підручника Англійська мова : підручник для 4 класу закладів загальньої середньої освіти (з аудіосупроводом) / Герберт Пухта, Ґюнтер Ґеренґос, Пітер Льюіс-Джонс. — К. : Видавництво «Лінгвіст», 2021. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу третьокласників, закріпленню та систематизації набутих знань, розвитку уяви, уваги, мислення.
- Для учнів 4 класу та вчителів англійської мови.
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Англійська мова 4 клас до підручника Пухти видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739123 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 88 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Косован О., Вітушинська Н., Холоденко Т |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Англійська мова 4 клас (до підручника Г. Пухти).Зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴


