
НУШ Альбом-посібник Пiдручники i посiбники Чарівний пензлик Образотворче мистецтво 4 клас
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739307
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Альбом-посібник. Чарівний пензлик Образотворче мистецтво 4 клас.
Альбом-посібник містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва у 4 класу відповідно до чинних навчальних програм Міністерства освіти і науки України. Запропонований матеріал сприятиме розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії.
- Посібник призначений для колективної й індивідуальної роботи учнів у класі та вдома, для вчителів і батьків.
НУШ Альбом-посібник Пiдручники i посiбники Чарівний пензлик Образотворче мистецтво 4 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739307 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 72 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бровченко А., Копитіна Н |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Альбом-посібник. Чарівний пензлик Образотворче мистецтво 4 клас.Альбом-посібник містить практичні завдання до уроків |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


