
НУШ Альбом-посібник з мистецтва Пiдручники i посiбники Барвограй 4 клас до підручника Рублі
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660740877
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Барвограй. Альбом-посібник з мистецтва для 4 класу (до підручника Т. Рублі та ін.)
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи інтегрованого характеру для уроків мистецтва у 4 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з інтегрованого курсу «Мистецтво» для 1–4 класів та підручника «Мистецтво» (автори Т. Є. Рубля, І. Л. Мед, Т. Л. Щеглова), спрямовані на формування ключових і предметних компетентностей школярів.
- Для учнів 4 класу, учителів початкових класів, учителів курсу «Мистецтво», батьків.
НУШ Альбом-посібник з мистецтва Пiдручники i посiбники Барвограй 4 клас до підручника Рублі видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660740877 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко Н |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Барвограй. Альбом-посібник з мистецтва для 4 класу (до підручника Т. Рублі та ін.)В альбомі-посібнику запропоновано |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | альбом-посібник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


