
НУШ. Практикум 4 клас. Розв'язування задач
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398888
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Практикум 4 клас. Розв'язування задач" містить приклади з додавання і віднімання за програмою Нової української школи для четвертого класу:
- розвиток математичного мислення,
- вдосконалення обчислювальних навичок,
- логічні завдання,
- формування умінь оцінювати власні успіхи.
Посібник сприяє формуванню у дітей досвіду використання математичних знань та способів дій для розв'язування навчальних і практичних задач. Матеріал посібника відповідає основним програмам Нової української школи.
Тренажер допоможе вашій дитині удосконалювати навички щодо вирішення різних прикладів і завдань, а батькам книга стане в нагоді, якщо ви захочете оцінити навчальні досягнення своєї дитини.
Для учнів 4 класу, вчителів початкової школи і батьків.
НУШ. Практикум 4 клас. Розв'язування задач видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398888 |
| Вес | 55 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко К. М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Практикум 4 клас. Розв'язування задач" містить приклади з додавання і віднімання за програмою Нової украї |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | 200х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴


