
НУШ Тренажер Підручники і посібники Математика 4 клас Частина 2
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660738959
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Тренажер з математики. 4 клас. Частина 2" укладено відповідно до Типових освітніх програм (за редакцією О. Савченко, за редакцією Р. Шияна) для закладів загальної середньої освіти. Він сприятиме поглибленню знань учнів, розвитку їхньої математичної компетентності. Призначений для вироблення вмінь і навичок учнів під час виконання програмових математичних завдань.
- Для учнів 4 класу та вчителів, вихователів груп продовженого дня, батьків.
НУШ Тренажер Підручники і посібники Математика 4 клас Частина 2 видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660738959 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Козак М., Корчевська О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Тренажер з математики. 4 клас. Частина 2" укладено відповідно до Типових освітніх програм (за редакц |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


