
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Математика 4 клас до підручника Козак Корчевська
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660738539
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Діагностичні роботи. Математика 4 клас. (до підручника М. Козак, О. Корчевської).
Пропонований посібник укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти, Типової освітньої програми з математики за редакцією О. Савченко, та підручника Козак М., Корчевська О. Математика : підручник для 4 класів закладів загальної середньої освіти. - Тернопіль : Підручники і посібники, 2021.
Він призначений для діагностики засвоєння тематичного матеріалу шляхом вербального оцінюваня навчальних досягнень учнів.
- Для учнів 4 класу та вчителів, вихователів груп продовженого дня, батьків.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Математика 4 клас до підручника Козак Корчевська видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660738539 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 34 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Козак М., Корчевська О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Діагностичні роботи. Математика 4 клас. (до підручника М. Козак, О. Корчевської). Пропонований посібник ук |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


