
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Англійська мова 4 клас до підручника Карпюк
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660740426
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Діагностичні роботи Англійська мова 4 клас (до підручника О. Карпюк)
Посібник містить завдання для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із предмета «Англійська мова» в 4 класі. Завдання укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ і підручника Англійська мова: підручник для 4 кл. закл. загал. серед. освіти (з аудіосупроводом) / Карпюк О. Д. — Тернопіль : Астон, 2021.
Діагностичні роботи подано у двох варіантах. Усі завдання потрібно виконувати безпосередньо в посібнику.
- Для учнів 4 класу та вчителів англійської мови.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Англійська мова 4 клас до підручника Карпюк видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660740426 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Робочий зошит |
| Возраст | 4 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Башкірова О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | НУШ Діагностичні роботи Англійська мова 4 клас (до підручника О. Карпюк)Посібник містить завдання для підсумкового темат |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


