
НУШ Книжка для додаткового читання Пiдручники i посiбники Літературне джерельце 4 клас
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739529
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Літературне джерельце Книжка для додаткового читання 4 клас
Книжка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для додаткового читання, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Савченко та Типовій освітній програмі для початкової школи за редакцією Р. Шияна. Творчі й логічні завдання в кінці кожної теми допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане.- Для учнів, учителів, батьків, вихователів, усіх, хто цікавиться питанням навчання, виховання і розвитку дітей.
НУШ Книжка для додаткового читання Пiдручники i посiбники Літературне джерельце 4 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739529 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 176 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кордуба Н., Стрихар М., Луб'янецкая А |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Літературне джерельце Книжка для додаткового читання 4 класКнижка містить науково-пізнавальні, художні твори україн |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посібник для додаткового читання |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


