
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Інформатика 4 клас за програмою Савченко з наліпками
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739789
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Робочий зошит. Інформатика. 4 клас. (за програмою О. Савченко). + НАЛІПКИ.
Зошит відповідає Типовій навчальній програмі МОН України, розробленій під керівництвом О. Савченко,та підручникам «Інформатика. 4 клас». Завдання, подані за тематичним принципом, спрямовані на інтегрування навчального матеріалу. Поряд із вправами з розвитку інформатичних навичок дібрано завдання розвивального та логічного характеру. Виконавши завдання, учень / учениця зможе позначити свої відчуття від процесу роботи за допомогою смайликівналіпок, уміщених у вкладці зошита.
- Для учнів 4 класу, вчителів, батьків.
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Інформатика 4 клас за програмою Савченко з наліпками видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739789 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Антонова О., Мартинюк С |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Робочий зошит. Інформатика. 4 клас. (за програмою О. Савченко). + НАЛІПКИ.Зошит відповідає Типовій навчальній прогр |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


