
НУШ Діагностувальні роботи Весна Українська мова та читання 4 клас до програм Савченко Шияна
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-686-679-4
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Діагностувальні роботи. Українська мова та читання 4 клас. (до типових освітніх програм О. Савченко, З. Шияна).
Посібник розроблено відповідно до всіх типових програм Нової української школи, вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, «Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти* (Наказ № 813 від 13.07.2021 р.). та тем місяців за програмою Р. Б. Шинна.
У ньому містяться 9 діагиостувальних робіт для проведення підсумкового оцінювання навчальних досягнень з української мови та читання учнів 4-го класу з метою відстеження особистішого розвитку учнів.
Завдання різні за змістом, ступенем складності та формою виконання і спрямовані на перевірку компетентностей четверокласників (характеристик навчальної діяльності) упродовж навчального року.
Посібник включає діагностувальні роботи з української мови та читання з усіма видами мовленнєвої діяльності.
- Посібник призначено для учнів 4 класу і вчителів початкової школи.
НУШ Діагностувальні роботи Весна Українська мова та читання 4 клас до програм Савченко Шияна видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-679-4 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 128 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Мещерякова К. С |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Діагностувальні роботи. Українська мова та читання 4 клас. (до типових освітніх програм О. Савченко, З. Шияна).Посі |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х208 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


