
НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 4 клас Тучіна
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-686-691-6
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 4 клас" - розроблено відповідно до всіх типових програм Нової української школи, вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, «Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти» (Наказ № 813 від 13.07.2021 р.).
У ньому міститься 9 діагностувальних робіт. Кожна робота передбачає перевірку рівня розвитку комунікативної компетентності школярів у різних видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, читанні, письмі і діалогічному та монологічному говорінні.
- Посібник призначено для учнів 4 класу і вчителів початкової школи.
НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 4 клас Тучіна видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-691-6 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Тучіна Н.В |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ Діагностувальні роботи Весна Англійська мова 4 клас" - розроблено відповідно до всіх типових програм Нової |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Діагностувальні роботи |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х208 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


