
НУШ Зошит спостережень учителя/учительки за навчальним поступом учнів Пiдручники i посiбники 4 клас
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660738973
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Зошит спостережень учителя/учительки за навчальним поступом учнів 4 класу.
Зошит спостережень за навчальним процесом учня.
В даному посібнику подано методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів четвертих класів.
Посібник заповнює вчитель у упродовж всього навчального процесу, як підсумковий звіт про засвоєння набутих знань учнем.
У даному зошиті спостережень подано бланки для діагностичного оцінювання всіх навчальних предметів відповідно до свідоцтва досягнень.
- Для вчителів початкової школи.
НУШ Зошит спостережень учителя/учительки за навчальним поступом учнів Пiдручники i посiбники 4 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660738973 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 40 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Жаркова I |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Зошит спостережень учителя/учительки за навчальним поступом учнів 4 класу.Зошит спостережень за навчальним про |
| Серия | методична література НУШ |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


