
НУШ Зошит спостережень учителя/учительки за навчальним поступом учнів початковової школи з іноземної мови
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660740464
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Зошит спостережень учителя / учительки за навчальним поступом учнів початковової школи з іноземної мови
Укладено відповідно до Методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1—4 класів закладів загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 13 липня 2021 року № 813)
НУШ Зошит спостережень учителя/учительки за навчальним поступом учнів початковової школи з іноземної мови Пiдручники i посiбники видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Год издания | 2022 |
| Вид переплета | Мягкий |
| ISBN | 9789660740464 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Количество страниц | 16 |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Жаркова I |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | початкова школа |
| Краткое описание | НУШ Зошит спостережень учителя / учительки за навчальним поступом учнів початковової школи з іноземної мовиУкладено ві |
| Серия | методична література НУШ |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


