
НУШ Журнал спостережень за навчальною діяльністю учнів та результатами їхнього навчання Весна 4 клас
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-697-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Журнал спостережень за навчальною діяльністю учнів та результатами їхнього навчання 4 клас НУШ" - допомагає вчителю здійснювати та фіксувати рівень розвитку учнів, динаміку формування певних навичок та особистих досягнень учнів 2 класу.
Журнал допоможе:
- вчасно виявити проблеми учня й запобігти їхньому нашаруванню;
- побачити, коли дитина вже досягла визначеному результату;
- здійсніти корегування освітнього процессу на різних етапах;
- порівняти досягнення учня з попередніми його результатами;
- надати батькам більш певну картину опису навчальних досягнень учнів;
- оперативно заповнити “Свідоцтва досягнень”
Фіксувати рівень досягнень кожного учня учитель може в довільній формі.
Учитель може фіксувати результати кілька разів на місяць,або рідше одного разу на місяць.
НУШ Журнал спостережень за навчальною діяльністю учнів та результатами їхнього навчання Весна 4 клас видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-697-8 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя |
| Возраст | 4 клас |
| Серия | Шкільна документація НУШ |
| Автор | Гребенькова Л.О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Видавництво | Весна |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | "Журнал спостережень за навчальною діяльністю учнів та результатами їхнього навчання 4 клас НУШ" - допомагає вчителю зді |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


