
Математичний літній зошит із 3 в 4 клас
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660727915
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У зошиті "Математичний літній зошит із 3 в 4 клас" запропоновано завдання з математики навчального,розвивального та інформативного характеру. Вони допоможуть школярам оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений у третьому класі матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зошита розраховані на регулярну щоденну роботу впродовж усього літа. Зошит призначений для дітей, які закінчили третій клас, та їхніх батьків.
Математичний літній зошит із 3 в 4 клас видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660727915 |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибульская С |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | У зошиті "Математичний літній зошит із 3 в 4 клас" запропоновано завдання з математики навчального,розвивального та інфо |
| Серия | робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


