
Цікаві вправи та задачі Торсінг Математика 3 клас Пригоди вусатих і хвостатих
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240960
- +380 (66) 292-54-64
Математика. 3 клас. Цікаві вправи та задачі. Пригоди вусатих і хвостатих.
Головні герої цієї книги - звірята-третьокласники різних шкіл - навчаються, тренуються та змагаються між собою й пропонують школярам разом із ними поринути в пригоди. Тож, ваша дитина буде розв'язувати задачі, виконуватиме різноманітні вправи, відповідатиме на питання, для вирішення яких потрібна кмітливість, здатність знаходити оригінальні способи розв'язку. Завдання цього видання різні за складністю, цікаві за формою подачі та спрямовані на відпрацювання й закріплення здобутих під час навчання знань.
Вправи, побудовані у формі гри, зазвичай подобаються дітям: учні швидко пропонують рішення, а знайдені відповіді викликають у них захоплення й радість. Тож, дитина відпрацює основні теми з математики третього класу й отримає задоволення від навчання.
Цікаві вправи та задачі Торсінг Математика 3 клас Пригоди вусатих і хвостатих видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240960 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко К. М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Математика. 3 клас. Цікаві вправи та задачі. Пригоди вусатих і хвостатих.Головні герої цієї книги - звірята-третьокласни |
| Серия | Пригоди вусатих і хвостатих |
| Тип | Вправи і задачі |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 58 ₴


