
Тренажер з математики: Знайомство з дробами 3 клас
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177660698
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Як дитині зрозуміти, що таке частина цілого, навчитись відображати її у графічному вигляді, познайомитися з поняттям дробу?
Легко та зрозуміло це пояснить тренажер «Знайомство з дробами»!
Завдання тренажера допоможуть дитині зробити важливий крок до практичного застосування отриманих знань та стануть цікавою розумовою гімнастикою для подальшого розвитку математичного мислення.
Чому варто використовувати Тренажер з математики: Знайомство з дробами 3 клас?
Тренажер допоможе дитині довести математичні навички до автоматизму. Його можна використовувати для роботи як на уроках, так і вдома. Завдання тренажера відповідають чинній програмі Нової української школи.
Тренажер з математики: Знайомство з дробами 3 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660698 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ена О.I |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Як дитині зрозуміти, що таке частина цілого, навчитись відображати її у графічному вигляді, познайомитися з поняттям дро |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


