
Тренажер з математики АССА УСІ типи задач 3 клас
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177670697
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренажер з математики АССА Усі тіпи задач 3 клас.
Завдяки цьому посібнику школярик:
- відпрацює навички розв’язування задач усіх необхідних типів: складені задачі; задачі з величинами;
- задачі на знаходження частини і числа за частиною; задачі, що розв’язуються за допомогою формули добутку тощо;
- потренується розв’язувати задачі за схемами та доповнювати умови;
- підготується до самостійних та контрольних робіт.
До складу тренажера увійшли розділи:
*складені задачі;
*задачі з величинами;
*задачі на знаходження частини і числа за частиною;
*задачі, що роз'язуються за допомогою формули добутку, та інші.
Посібник можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
Тренажер з математики АССА УСІ типи задач 3 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670697 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Тренажер з математики АССА Усі тіпи задач 3 клас.Завдяки цьому посібнику школярик:- відпрацює навички розв’язування зада |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


