
НУШ Тренажер комплексний АССА Українська мова 3 клас Владлена Тишкевич
120 ₴
- В наличии
- Код: 9786177995042
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Тренажер комплексний. Українська мова 3 клас Владлена Тишкевич.
Відповідає концепції Нової української школи
Ефективний тренажер для найвищих знань з української мови!
Завдяки цьому посібнику третьокласники…
- повторять звуки і букви;
- відпрацюють основні орфограми;
- навчаться розрізняти частини мови;
- підготуються до самостійних і контрольних робіт;
- пройдуть загальний тест на перевірку знань за рік.
До складу тренажера увійшли розділи:
- Звуки і букви
- Основні орфограми
- Частини мови
- Речення і текст.
Усе викладено в логічному порядку, відповідно до програми Нової української школи та до сучасної випробованої методики, що сприяє поглибленню розуміння й прискоренню засвоєння матеріалу.
Посібник можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома.
НУШ Тренажер комплексний АССА Українська мова 3 клас Владлена Тишкевич видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177995042 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 72 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Владлена Тишкевич |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Тренажер комплексний. Українська мова 3 клас Владлена Тишкевич.Відповідає концепції Нової української школиЕфективни |
| Серия | Нова школа |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


