
Техніка читання. Читаємо швидко й осмислено. 3-4 класи
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845099
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це видання допоможе дитині навчитися читати художні тексти уважно і вдумливо, щоб запам’ятати їхній зміст та вміти структурувати текст і скласти план, дати характеристики персонажам. Діти розвинуть мовлення і розширять словниковий запас, навчаться бачити образний смисл прислів’їв та приказок, потренуються читати тексти з правильним інтонуванням, виразно і за ролями. Розділ з тестовими завданнями призначений для закріплення здобутих знань.
Видання "Техніка читання. Читаємо швидко й осмислено. 3-4 класи" призначене для дітей молодшого шкільного віку.
Техніка читання. Читаємо швидко й осмислено. 3-4 класи видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845099 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Таровита І. О |
| Возраст | 3-4 клас |
| Краткое описание | Це видання допоможе дитині навчитися читати художні тексти уважно і вдумливо, щоб запам’ятати їхній зміст та вміти струк |
| Серия | Я відмінник |
| Тип | контроль знань |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


