
НУШ. Математичний тренажер 3-4 клас. Рівняння прості та ускладнені
32 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669397256
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "НУШ. Математичний тренажер 3-4 клас. Рівняння прості та ускладнені" містить приклади з множення та ділення за програмою Нової української школи для третього або четвертого класу.
Мета цьго тренувального зошита - допомогти учням початкової школи без проблем розв’язувати прості й ускладнені рівняння з курсу математики 3-4 класу. Ідеально підходить для самостійної роботи школяра та відповідає вимогам типових освітніх програм.
Математичний тренажер містить:
- Прості рівняння на знаходження невідомого компонента дій додавання і віднімання, множення і ділення.
- Ускладнені рівняння, в яких один із компонентів дії поданий числовим виразом або є виразом зі змінною.
Для учнів 3-4 класiв, вчителів початкової школи та батьків.
НУШ. Математичний тренажер 3-4 клас. Рівняння прості та ускладнені видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397256 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Аллина О.Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3-4 клас |
| Краткое описание | Посібник "НУШ. Математичний тренажер 3-4 клас. Рівняння прості та ускладнені" містить приклади з множення та ділення за |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴


